Останні відгуки

  • Задоволений сервісом і якістю монтажу.
    більше 14 років тому
  • Я з Польщі (українка), ставила імпланти в др.Сащина. Дуже задоволена - добрий лікар і гарно підібрав мені розмір. Розрізів майже не видно. Вже минуло більше 8 місяців.
    більше 14 років тому
  • Вчера в 14час зашёл-было закрыто, таблички с объяснениями не было. сегодня зашёл в это же время- очередь 15челов...
    більше 14 років тому
  • На Зеленій дуже класний супермаркет завжди ходжу і мені подобається!
    більше 14 років тому
  • Улюблений магазин для професіоналів та аматорів)
    більше 14 років тому